باجه در الکامپ ۱۳۹۵

باجه-قبوض-دفاتر-پیشخوان
استاندارد

با حضور دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی از ۳ محصول فناورانه مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در فن بازار هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور در محل دائمی نمایشگاه ها رونمایی شد.

رییس شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به رونمایی از سه محصول مراکز رشد واحدهای استان توسط ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی در فن بازار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: این محصولات شامل سامانه دفاتر پیشخوان باجه و دستگاه عابرچاپ و رسانه آموزش آنلاین ویندی  است.

دکتر محمد فارسی با توجه به بازدید دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه مسئولان این دانشگاه از محصولات و دستاوردهای مراکز رشد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ریاست دانشگاه در بازدید و رونمایی از محصولات واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کردند: «خوشبختانه اکثر محصولات در حوزه نرم افزار بسیار شگفت انگیز و کاربردی بودند که هریک از آنها می تواند حلقه ای از وابستگی کشور را آزاد سازد.»

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در توصیف محصول رونمایی شده در این نمایشگاه، سامانه ی یکپارچه ی خدمات دفاتر پیشخوان با نام باجه (WWW.bajee.co) عنوان کرد: این سامانه با هدف ارائه خدمات B2B با دریافت خدمات از سازمانها و شرکت های خصوصی و ایجاد بستر مناسب برای ارائه ی یکپارچه ی آن خدمات به بستر جامعه از طریق جامعه ی بزرگ دفاتر پیشخوان کشور اقدام می نماید. این سامانه بعنوان اولین و تنها سامانه ی دارای مجوز رسمی فعالیت بوده و قابلیت ارائه ی خدمات سازمانها و ادارات در همه شهرها و روستاهای ایران توسط ۱۴۰۰۰ دفتر طرف قرارداد با سامانه را داراست.

به گزارش آنا، هفدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری تا روز یکشنبه ۲۸ اذر جاری در محل نمایشگاهای بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

 

منبع خبر :  خبرگزاری رسمی دانشگاه ازاد اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *